WIZYTY DOMOWE Vet Ambulans

Profesjonalnie wyposażony Vet Ambulans.

vet ambulans Doggy Dream
gabinety weterynaryjne Doggy Dream

WIZYTY DOMOWE Doggy Dreams

W przypadkach nagłych i zagrażających życiu Twojego podopiecznego liczy się każda chwila, dlatego w trosce o Niego, służymy pomocą oferując WIZYTY DOMOWE. Dojeżdżamy na miejsce samochodem wyposażonym w sprzęt do bezpośredniego ratowania życia Naszych pacjentów.

W PORZE NOCNEJ SAMOCHÓD WYJEŻDŻA TYLKO DO STAŁYCH KLIENTÓW A W GODZINACH PRACY NA WSZELAKIE WIZYTY PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU TERMINU

Wizyty domowe – profesjonalna opieka weterynaryjna dla Twojego pupila.

Nasi lekarze są specjalnie szkoleni i przygotowywani do takich sytuacji, a najnowocześniejsze wyposażenie pozwala nam na optymalne wykorzystanie naszych umiejętności.

Szybki i bezpieczny transport do przychodni, zawsze gdy liczy się czas.

Jeżeli Państwo macie problemy z transportem zwierzątka do przychodni ? Nasz samochód jest do Państwa dyspozycji. W sytuacjach zagrożenia życia oraz problemów logistycznych możemy transportować chore zwierzątko do naszych zakładów leczniczych.

gabinety weterynaryjne Doggy Dream

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę

pod alarmowym numerem telefonu:

691 855 548

PORADY TELEFONICZNE DOSTĘPNE SĄ TYLKO DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Zobacz naszą galerię

ambulans weterynaryjny Doggy Dream ambulans weterynaryjny Doggy Dream ambulans weterynaryjny Doggy Dream ambulans weterynaryjny Doggy Dream ambulans weterynaryjny Doggy Dream ambulans weterynaryjny Doggy Dream ambulans weterynaryjny Doggy Dream ambulans weterynaryjny Doggy Dream ambulans weterynaryjny Doggy Dream ambulans weterynaryjny Doggy Dream